MKS Zabrze Ko艅czyce - baner g贸rny

Aktualno艣ci

Urodzinowe spotkanie w Klubie !!!

przez

on

60 – lat min臋艂o jak jeden dzie艅 . 馃檪 馃槈 : ).  

Z tej okazji Zarz膮d Klubu, Trenerzy i Dzia艂acze Sportowi zaprosili Zawodnik贸w i Zawodniczki obu sekcji oraz  ich Rodzic贸w i Opiekun贸w na urodzinowe spotkanie. W spotkaniu uczestniczy艂 Prezes Honorowy Klubu.                                   W czasie spotkania  przypomnieli艣my sobie histori臋 Klubu i ludzi, kt贸rzy Klub tworzyli od czas贸w jego powstania po dzie艅 dzisiejszy. Zrobili艣my te偶 podsumowanie ko艅cz膮cego si臋 roku, wyr贸偶niaj膮c najlepszych zawodnik贸w i zawodniczki. Wyr贸偶nienia i podzi臋kowania skierowane zosta艂y r贸wnie偶 do Rodzic贸w zawodnik贸w, kt贸rzy w spos贸b szczeg贸lny zaanga偶owali si臋 w dzia艂alno艣膰 naszego Klubu.  Za co jeszcze raz bardzo dzi臋kujemy. !!!!!                                     Jak przysta艂o na prawdziwe urodziny nie mog艂o zabrakn膮膰 urodzinowego tortu, prezent贸w i 偶ycze艅. Spotkanie przebiega艂o w atmosferze zbli偶aj膮cych si臋 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia, przy pi臋knej choince i kol臋dach. By艂o wiele niespodzianek, u艣miechu i zadowolenia.  Drodzy zawodnicy naszego Klubu – to Wy jeste艣cie przysz艂o艣ci膮 naszego Klubu i to od Was r贸wnie偶 zale偶y jaka b臋dzie dalsza historia MKS Zabrze – Ko艅czyce.  Jeszcze raz 偶yczymy Klubowi kolejnych jubileuszy, a zawodnikom i Trenerom Klubu jak najwi臋cej sukces贸w sportowych. Jeszcze raz 100 Lat!!!!!!

Zapraszamy do galerii, w kt贸rej znajduj膮 si臋 zdj臋cia z tej pi臋knej uroczysto艣ci.